Wynajem

Jako fundacji zależy nam na wsparciu funkcjonowania rodzin, dlatego oferujemy wynajem przyrządów terapeutycznych. Swoją ofertę kierujemy głównie do ośrodków terapeutycznych, szkół, przedszkoli i innych jednostek samorządowych i prywatnych, które dzięki możliwości wynajmu pozyskają dostęp do sprzętu terapeutycznego, na którego jednorazowy zakup nie byłyby w stanie sobie pozwolić ze względów finansowych. Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy. Zapraszamy na stronę z oferowanymi przez nas produktami.

Wypożycz sprzęt rehabilitacyjny

Projektowanie

W ramach prowadzonej przez Fundację Puk Puk działalności gospodarczej oferujemy szereg usług projektowych:

• Projektowanie wnętrz prywatnych (mieszkania, domy jednorodzinne) i publicznych (przedszkola – także przedszkola sensoryczne, sklepy, biura itp.)
  • Projektowanie graficzne/reklamowe (identyfikacja wizualna firmy/wydarzenia, logo, wizytówki, papier firmowy, gadżety reklamowe, strony internetowe)
  • Opracowanie graficzne projektów indywidualnych (przyjęcia, wesela, eventy…)
  • Projektowanie ogrodów przydomowych oraz sensorycznych
  • Projektowanie pomocy edukacyjnych i terapeutycznych

Więcej nt. naszej oferty projektowej na stronie:
Studio Prototyp oraz na facebooku naszego studia projektowego facebook.com/wnetrzastudioprototyp

NGO oferujemy promocyjne ceny oraz wsparcie merytoryczne. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu broszur informacyjnych i jesteśmy chętni do nawiązania współpracy przy realizacji projektów grantowych. Zapraszamy do kontaktu!

warsztaty

Zajęcia warsztatowe prowadzimy zarówno w ramach naszej działalności statutowej jak i odpłatnie. Oferujemy warsztaty dla osób w każdym wieku w przestrzeni zamkniętej oraz otwartej! Mamy przygotowane zajęcia dedykowane dzieciom, ale także osobom starszym czy takie bez żadnych ograniczeń wiekowych. Tematyka prowadzonych przez nas zajęć skupia się głównie wokół edukacji ekologicznej, matematycznej, związanej z tolerancją oraz lokalną kulturą, często ma także wymiar terapeutyczny (zajęcia mogą obejmować np. arteterapię, hortiterapię czy elementy sensoplastyczne). Oferujemy także wsparcie z zakresu projektowania pomocy warsztatowych, w tym opracowanie graficzne broszur edukacyjnych.

Przykładowe tematy zajęć:

Ceny wahają się w przedziale 9-40 zł od uczestnika i uzależnione są od wybranego tematu zajęć (obejmującego różne pomoce warsztatowe), ilości uczestników oraz potrzeb technicznych (np. czy konieczne jest dodatkowe wynajęcie stołów i krzeseł na potrzeby warsztatów). Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę waszych potrzeb.

pomoce edukacyjne i terapeutyczne

Zajmujemy się projektowaniem pomocy edukacyjnych oraz terapeutycznych. W naszej pracowni powstał m.in. projekt Stanowiska do hydroterapii YNTA, które zostało wyróżnione  przez Akademickie Centrum Designu i było prezentowane  podczas Dutch Design Week w Eindhoven na wystawie Young Polish Designers: Studies in Reality oraz zostało nagrodzone w konkursie Graduation Projects 2019. W zakładce Publikacje znajdziecie wykaz publikacji edukacyjnych, które zaprojektowaliśmy. Aktualnie szukamy wsparcia przy realizacji książki edukacyjnej Opowieści z głębi oceanu

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy przy realizacji prowadzonych przez nas projektów, ale także w zakresie zgłaszania własnych pomysłów, które Fundacja Puk Puk mogłaby zrealizować samodzielnie lub w formie Partnerstwa. Możemy zaoferować wsparcie zarówno na etapie dopracowywania pomysłu projektu społecznego, pisania wniosku oraz jego realizacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą misją i  statutem ponieważ najchętniej angażujemy się w przedsięwzięcia zbieżne z ukierunkowaniem naszej działalności.

KONTAKT wiecej

Fundacja Puk Puk

biuro: 43-225 Wola, ul. Pszczyńska 152
siedziba: 43-225 Wola, ul. Wiślana 15

email: biuro@fundacjapukpuk.pl
tel: +48 665 620 002,  +48 501 484 155

KRS 0000684234 | NIP: 6381825834

Polityka RODO

Projekt strony internetowej finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.